REFERENCE

Kdykoliv potřebuji koncert, David mi ho připraví, zahraje a diváci jsou moc spokojení.
– Jaroslav Rada, dramaturg Kultura Nový Bor

David Mašek je pro mne muzikant – profesionál v tom nejlepším slova smyslu. Člověk, který ví, který umí a na kterého jsem se mohla vždy spolehnout, když bylo třeba. Naše hudebně divadelní spolupráce, která se datuje od roku 2009, kdy se zásadně podílel na znovuvytvoření a nastudování hudebního partu semaforské Kytice (Cena za hudební a hereckou složku na divadelním festivalu v Lounech 2010), pokračovala jazzovými a swingovými melodiemi v divadelní hře Škola základ života v roce 2013. Tady se pod jeho vedením aktivně a skvěle zapojili i někteří členové současné hudební skupiny BigBalls. Divadelně hudební nastudování získalo cenu na festivalu Děčínská brána 2013.
– Iva Bufková, režisérka Divadelního klubu mladých

S Davidem a jeho kolegy mám velice dobré zkušenosti. Absolvovali jsme spolu několik akcí v mé restauraci a vždy to byl zážitek jak pro mě, tak hosty. Mohu jen doporučit!
– Michal Pitek, Restaurace Wildcook

OBŘADY

Díky dvojici housle & klávesy v podání Pavla Hraly a Davida Maška jsme měli obřad jako z pohádky. Komunikace, domluva ohledně výběru písní i sladění nástupu a všeho okolo bylo naprosto perfektní a profesionální bez jakýchkoliv zádrhelů. Kapela pak hrála skvělé hity celý večer s krátkými přestávkami (a to i přesto, že svatba byla v květnu, venku a večer byl ještě celkem chladný). Všichni naši hosté navíc ocenili výběr písní, který jsme nechali na kapele. Zkrátka NÁŠ den by bez BigBalls rozhodně nemohl být tak skvělý! Ještě jednou děkujeme a přejeme, ať jim to stále tak skvěle hraje!
– Manželé Kohoutkovi

S Vaší hudbou to byla naprosto perfektní svatba. My jsme byli úplně nadšení a všem jste se moc líbili. Mého tátu nedojala ani tolik svatba jako to, jak jste hráli.
– rodina Konečná

Pány Davida Maška i Pavla Hralu určitě moooc doporučujeme. Oba nám překrásně hudebně doprovodili náš svatební obřad ve Vile Hrdlička a tak i díky nim byl ten náš den D opravdu nezapomenutelný 😉 Smekám před Vaším uměním a ještě jednou moc děkuji, pánové, jste skvělí!
Přejeme mnoho dalších spokojených klientů a určitě rádi doporučíme dál 🙂
– Breychovi, DOKSY

Davida považuju za skvělého hudebníka a proto když jsme vybírali hudbu k našemu svatebnímu obřadu, nebyl pochyb o tom, kdo to bude. Naše nástupy i proslov oddávajícího dokázal tak skvěle podbarvit, že málokteré oko zůstalo suché. Vyšel nám vstříc i ve volbě hudby, kterou neměl v repertoáru. Děkujeme a moc doporučujeme!
– manželé Pekárkovi

Svatba je vždycky pěkná událost, všem to sluší, každý se usmívá bez předstírání, jídlo je skvělé a víno rychle stoupá do hlavy. Bez dobré hudby by ale byl zážitek poloviční. Proto děkujeme klukům, že nám svým hraním naší svatbu vyšperkovali. Mayovi Pan Mašek nám hrál se ženou na svatbě a to jsme si vybrali takové netradični – rockové a metalové pecky (v podaní klavír+housle). Musím říct, že to byla naprostá paráda a mohu je jen doporučit. Ať už sháníte někoho, kdo vám zahraje na svatbě, oslavě narozenin nebo na maturitním plese pro mě bude vždy Mašek a jeho spoluhráči vždy ta nejlepší volba!!!
– J&J Grabowski

BIGBALLS

Náš svatební den jsme si náramně užili, především díky tomu, jak byl celý den naprosto upřímný a osobní. K tomu přispěla i kapela BigBalls, kteří svým živým vystoupením do naší nálady večera perfektně zapadla. Spolupráce byla naprosto bezproblémová a mohu jen doporučit.
– Vítek Razek

S kapelou BigBalls, která hrála na našem maturitním plese, jsme byli velice spokojeni. Kapela neměla žádný problém přizpůsobit se našim specifickým požadavkům a dokázala flexibilně reagovat na nečekané změny vzniklé v průběhu plesu. Jejich přednes, tvořený obsáhlým repertoárem, dokázal skvěle navodit tu správnou plesovou a taneční atmosféru. Kvalita zvuku se pohybovala na velmi vysoké úrovni, a proto ohlasy hostů byly jen kladné a všichni si to tam pořádně užili. S domluvou nebyl žádný problém a jednání s nimi bylo vždy příjemné. Kapelu BigBalls doporučuji každému, kdo hledá kvalitní hudbu všeho druhu.
– Střední průmyslová škola

Díky dvojici housle & klávesy v podání Pavla Hraly a Davida Maška jsme měli obřad jako z pohádky. Komunikace, domluva ohledně výběru písní i sladění nástupu a všeho okolo bylo naprosto perfektní a profesionáolní bez jakýchkoliv zádrhelů. Kapela pak hrála skvělé hity celý večer s krátkými přestávkami (a to i přesto, že svatba byla v květnu, venku a večer byl ještě celkem chladný). Všichni naši hosté navíc ocenili výběr písní, který jsme nechali na kapele. Zkrátka NÁŠ den by bez BigBalls rozhodně nemohl být tak skvělý! Ještě jednou děkujeme a přejeme, ať jim to stále tak skvěle hraje!
– manželé Kohoutkovi

S Davidem a jeho kolegy mám velice dobré zkušenosti. Absolvovali jsme spolu několik akcí v mé restauraci a vždy to byl zážitek jak pro mě, tak hosty. Mohu jen doporučit!
– Michal Pitek, Wildcook

BABUBABU

Skupina Babubabu nám byla doporučena na naší svatbu. Mladý věk pana Maška mě překvapil, ale případné obavy byly smeteny velmi milým a profesionálním chováním. Samotný koncert a vše okolo bez sebemenších problémů, takže za nás jednoznačně za jedničku.
– manželé Nývltovi

Dlouho jsme se nemohli rozhodnout, jakou hudbu vybereme na svatební odpoledne. Hledali jsme něco neotřelého a jazzoví Babubabu se pro tuto příležitost výborně hodili. Celé odpoledne bavili diváky jak svou, tak převzatou hudbou a plně uspokojili i milovníky latinskoamerických tanců. Skvěle zahráli i píseň pro náš svatební waltz. Pro nás i všechny hosty bylo jejich vystoupení velký zážitek.
– manželé Pekárkovi